Laborant – zakończono nabór

Nowy Targ, 18.04.2018 r.

Miejski Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Nowym Targu Sp. z o.o.
poszukuje kandydatów na stanowisko:
Laborant

1. Wymagania:

– Wykształcenie: minimum średnie, preferowane profilowane chemiczne bądź inżynieria środowiska,
– Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
– Umiejętność obsługi urządzeń laboratoryjnych,
– Znajomość pakietu MS Office,
– Dobra organizacja pracy, dokładność, sumienność.

2. Zakres zadań wykonywanych na stanowisku:
1) Pobór prób z kolektorów i studzienek kanalizacyjnych, przygotowywanie prób do analiz,
2) Wykonywanie analiz fizyko-chemicznych wody, ścieków i osadów,
3) Sporządzanie odczynników, preparatów i roztworów mianowanych,
4) Badanie składu biogazów na terenie oczyszczalni,
5) Opracowywanie wyników i analizy składu badanych próbek,
6) Sporządzanie raportów i sprawozdań.

3. Wymagane dokumenty:
1) CV i list motywacyjny.
2) Oświadczenie kandydata o treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych, tj. Dz. U. 2016 r. poz. 922).”
4. Miejsce i termin składania dokumentów:
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres e-mail: mzwik@mzwik.nowytarg.pl wpisując w temacie wiadomości „Laborant” lub dostarczenie do siedziby Zakładu ul. Długa 21, 34-400 Nowy Targ w terminie do 24 kwietnia 2018 r. do godz. 12.00.
5. Informacja:
Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2016 r. poz. 922) informuję, iż:
Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Miejski Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sp. Z o.o. z siedzibą w Nowy Targu, ul. Długa 21
Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji procesu rekrutacji
Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych

Podanie danych jest dobrowolne

treść ogłoszenia