Referent ds. rozliczeń – 17.10.18

Miejski Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Nowym Targu Sp. z o.o.
poszukuje kandydatów na stanowisko:
Referent ds. rozliczeń

1. Wymagania:
– wykształcenie: ekonomiczne,
– dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel),
– komunikatywność i wysoka kultura osobista,
– dobra organizacja pracy, dokładność, sumienność, samodzielność

2. Ogólny zakres zadań wykonywanych na stanowisku:
– obsługa klientów,
– wystawianie oraz ewidencja faktur,
– ewidencja i kontrola rozliczeń odbiorców usług,
– weryfikacja i koordynacja odczytów wodomierzy
– przygotowywanie i ewidencjonowanie umów z klientami,

3. Wymagane dokumenty:
– CV i list motywacyjny.
– Oświadczenie kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych ; plik do pobrania: https://mzwik.nowytarg.pl/o-firmie/praca/

4. Miejsce i termin składania dokumentów:
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: email: mzwik@mzwik.nowytarg.pl wpisując w temacie wiadomości „Referent ds. rozliczeń” lub dostarczenie do siedziby Zakładu,  ul. Długa 21, 34-400 Nowy Targ w terminie do 25 października 2018 r.

Pobierz (wersja pdf)