Informatyk

Miejski Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Nowym Targu Sp. z o.o.
poszukuje kandydatów na stanowisko:
Informatyk

1. Wymagania:
– Wykształcenie minimum średnie informatyczne oraz minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
– Kreatywność, orientacja na nowe rozwiązania i usuwanie problemów,
– Dobra organizacja pracy, dokładność, sumienność.

2. Ogólny zakres zadań wykonywanych na stanowisku:

– Nadzór nad bezpieczeństwem IT
– Konfiguracja, instalacja i serwis urządzeń informatyczno-biurowych
– Współtworzenie i bieżące doskonalenie systemów teleinformatycznych
– Optymalizacja nowych i obecnych rozwiązań, stymulowanie rozwoju IT w spółce
– Rozpoznawanie, instalacja i parametryzacja nowego oprogramowania
– Administracja, wsparcie dla systemów Windows na poziomie spółki, wraz z archiwizacją
– Nadzór nad istniejącą strukturą sieci LAN i WAN
– Aktualizacja strony internetowej oraz strony Biuletynu Informacji Publicznej.

3. Wymagane dokumenty:
– CV i list motywacyjny
– Oświadczenie kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych plik do pobrania: https://mzwik.nowytarg.pl/o-firmie/praca/

4. Miejsce i termin składania dokumentów:
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres e-mail: mzwik@mzwik.nowytarg.pl wpisując w temacie wiadomości „INFORMATYK” lub dostarczenie do siedziby Zakładu, ul. Długa 21, 34-400 Nowy Targ w terminie do 27 grudnia 2019 r.