Pracownik sekretariatu

Nowy Targ, 06.11.2019 r.

Miejski Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Nowym Targu Sp. z o.o.
poszukuje kandydatów na stanowisko:

1. Wymagania:
– wysoka kultura osobista i miła aparycja,
– obsługa komputera w zakresie pakietu MS Office,
– umiejętność formułowania i prowadzenia korespondencji,
– dobra organizacja pracy,
– odpowiedzialność i samodzielność w działaniu,
– komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.

2. Dodatkowymi atutami będą:

– doświadczenie na stanowisku,
– doświadczenie w pracy z elektronicznymi systemami obiegu dokumentów,

3. Ogólny zakres zadań wykonywanych na stanowisku:
– kompleksowa obsługa sekretariatu Spółki,
– przyjmowanie i selekcjonowanie korespondencji,
– zarządzanie przepływem informacji i dbanie o prawidłowy obieg dokumentów,
– przyjmowanie interesantów oraz udzielanie im ogólnych informacji,
– wsparcie administracyjne pracy Zarządu,
– redagowanie pism,
– organizacja i obsługa spotkań,
– współpraca ze wszystkimi działami firmy,
– dbanie o wizerunek i wygląd biura.

4. Wymagane dokumenty:
– CV + list motywacyjny
– Oświadczenie kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych

plik do pobrania (pobierz)

5. Miejsce i termin składania dokumentów:
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: email: mzwik@mzwik.nowytarg.pl wpisując w temacie wiadomości „Pracownik sekretariatu” lub dostarczenie do siedziby Zakładu, ul. Długa 21, 34-400 Nowy Targ w terminie do 18.11.2019 r.

Treść ogłoszenia