Elektryk

Nowy Targ, 11.08.2022 r.

Miejski Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Nowym Targu Sp. z o.o.
poszukuje kandydatów na stanowisko:
Elektryk

  1. Wymagania:
    • wykształcenie min. zawodowe (elektryk, elektromechanik, itp.),
    • doświadczenie na stanowisku min. 2 lata,
    • mile widziane doświadczenie w automatyce.
  2. Ogólny zakres zadań wykonywanych na stanowisku:
    • utrzymanie w sprawności urządzeń elektrycznych i energetycznych na terenie przedsiębiorstwa,
    • organizacja i nadzór nad wymaganymi przeglądami, konserwacjami i remontami,
    • aktywne uczestnictwo w projektach modernizacyjnych i optymalizacyjnych.
  3. Oferujemy:
    • praca na pełny etat w oparciu o umowę o pracę,
    • praca w systemie dwuzmianowym,
    • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
    • pakiet świadczeń dodatkowych m.in. prywatna opieka medyczna, dofinansowanie wypoczynku.
  4. Wymagane dokumenty:
    • CV
    • oświadczenie kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych
    plik do pobrania: https://mzwik.nowytarg.pl/o-firmie/praca/
  5. Miejsce i termin składania dokumentów:
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: email:mzwik@mzwik.nowytarg.pl wpisując w temacie wiadomości „Elektryk” lub dostarczenie do siedziby Zakładu, ul. Długa 21, 34-400 Nowy Targ w terminie do 19 sierpnia 2022 r.