Informatyk

Nowy Targ, 20.12.2022 r.

Miejski Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Nowym Targu sp. z o.o.
poszukuje kandydatów na stanowisko:
Informatyk

  1. Wymagania:
    – Wykształcenie minimum średnie informatyczne,
    – Kreatywność, orientacja na nowe rozwiązania i usuwanie problemów,
    – Dobra organizacja pracy, dokładność, sumienność.
  2. Ogólny zakres zadań wykonywanych na stanowisku:
    – Nadzór nad bezpieczeństwem IT,
    – Konfiguracja, instalacja i serwis urządzeń informatyczno-biurowych,
    – Współtworzenie i bieżące doskonalenie systemów teleinformatycznych,
    – Optymalizacja nowych i obecnych rozwiązań, stymulowanie rozwoju IT w spółce,
    – Rozpoznawanie, instalacja i parametryzacja nowego oprogramowania,
    – Administracja, wsparcie dla systemów Windows na poziomie spółki, wraz z archiwizacją,
    – Nadzór nad istniejącą strukturą sieci LAN i WAN,
    – Aktualizacja strony internetowej oraz strony Biuletynu Informacji Publicznej.
  3. Oferujemy:
    – Umowa o pracę w wymiarze ½ etatu, elastyczny grafik,
    – Stabilne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia,
    – Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
    – Pakiet świadczeń dodatkowych m.in. opieka medyczna, Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych.
  4. Wymagane dokumenty:
    – CV
    – Oświadczenie kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych plik do pobrania: https://mzwik.nowytarg.pl/o-firmie/praca/
  5. Miejsce i termin składania dokumentów:
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres e-mail: mzwik@mzwik.nowytarg.pl wpisując w temacie wiadomości „INFORMATYK” lub dostarczenie do siedziby Zakładu, ul. Długa 21, 34-400 Nowy Targ w terminie do 4.01.2023 r.