Inspektor ds. BHP

Nowy Targ, 08.07.2022 r.

Miejski Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Nowym Targu Sp. z o.o.

poszukuje kandydatów na stanowisko:

  1. Wymagania:
    – Wykształcenie: zawód technika bezpieczeństwa i higieny pracy lub wyższe wykształcenie o kierunku lub specjalności w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy albo studia podyplomowe w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy
    – Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem
    – Praktyczna znajomość przepisów BHP oraz umiejętność interpretacji przepisów prawnych
    – Samodzielność i dobra organizacja pracy
  2. Zakres zadań wykonywanych na stanowisku:
    – Realizacja zadań w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy zgodnie z wymaganymi rozporządzenia Rady Ministrów w sprawie służby bezpieczeństwa.
    – Przeprowadzanie i aktualizacja ocen ryzyka zawodowego, wdrażanie działań eliminujących ich wystąpienie
    – Informowanie o występujących zagrożeniach zawodowych wraz z proponowaniem działań korygujących i zapobiegawczych
    – Tworzenie niezbędnych procedur i instrukcji
    – Szkolenie pracowników i podnoszenie ich świadomości w zakresie bezpieczeństwa pracy, w tym przeprowadzanie szkoleń wstępnych , okresowych BHP oraz P.poż
    – Nadzór nad prawidłową i terminową realizacją szkoleń w dziedzinie bhp, profilaktycznych badań lekarskich, szczepień ochronnych;
    – Ustalanie okoliczności i przyczyn wypadków przy pracy; prowadzenie postępowań powypadkowych; przygotowywanie niezbędnej dokumentacji
    – Prowadzenie rejestrów, kompletowanie i przechowywanie wyników badań i pomiarów czynników szkodliwych dla zdrowia w środowisku pracy.
    – Przygotowywanie raportów, statystyk i zestawień z zakresu BHP i ppoż.
    – Współpraca z zewnętrznymi organami kontroli.
  3. Oferujemy:
    – umowę o pracę ¼ etatu,
    – pakiet świadczeń dodatkowych m.in. prywatna opieka medyczna, dofinansowanie wypoczynku.
  4. Wymagane dokumenty:
    – Curriculum vitae
    – Oświadczenie kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych
    plik do pobrania: https://mzwik.nowytarg.pl/o-firmie/praca/
  5. Miejsce i termin składania dokumentów:
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres e-mail: mzwik@mzwik.nowytarg.pl wpisując w temacie wiadomości „Inspektor ds. BHP” lub dostarczenie do siedziby zakładu ul. Długa 21,
    34-400 Nowy Targ w terminie do 18 lipca 2022 r.