Operator urządzeń do produkcji wody

Nowy Targ, 28.07.2022 r.

Miejski Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Nowym Targu Sp. z o.o.

poszukuje kandydatów na stanowisko:

  1. Wymagania:
    – wykształcenie średnie techniczne lub zasadnicze zawodowe,
    – komunikatywność, rzetelność, zaangażowanie w wykonywaną pracę,
    – gotowość do pracy w systemie zmianowym – 12 godzin.
  2. Ogólny zakres zadań wykonywanych na stanowisku:
    – eksploatacja urządzeń wodociągowych, pomiar i odczyt stanów urządzeń, zgodnie z obowiązującą technologią,
    – utrzymanie armatury kontrolnej w stanie pełnej sprawności i czystości,
    – udział w pracach konserwatorskich i remontowych urządzeń i instalacji do produkcji wody, naprawy bieżące, usuwanie awarii,
    – prace gospodarcze w obrębie stref ochrony bezpośredniej SUW,
    – dozór obiektów,
    – prowadzenie dokumentacji eksploatacyjnej urządzeń i instalacji oraz ujęć wody.
  3. Oferujemy:
    – stabilne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia,
    – możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
    – pakiet świadczeń dodatkowych m.in. opieka medyczna, Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych.
  4. Wymagane dokumenty:
    – CV
    – Oświadczenie kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych
    plik do pobrania: https://mzwik.nowytarg.pl/o-firmie/praca/
  5. Miejsce i termin składania dokumentów:
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: email:mzwik@mzwik.nowytarg.pl wpisując w temacie wiadomości „Operator urządzeń do produkcji wody” lub dostarczenie do siedziby Zakładu, ul. Długa 21, 34-400 Nowy Targ w terminie do 5 sierpnia 2022 r.